Serwisowanie ciągnika w autoryzowanych punktach obsługi Valtra

19.05.2014
Jest wiele powodów, dla których serwis ciągników rolniczych u autoryzowanego dealera Valtra to dobra inwestycja. Zapewnia nieprzerwaną pracę i pomaga utrzymać wartość odsprzedaży maszyny. Choćby z tych powodów, serwisowanie Twojego traktora u dealera w zasadzie spłaci się samo, a dodatkowo masz spokojne sumienie. Ponadto często można uzyskać więcej ze swojego starego ciągnika dzięki aktualnej wiedzy posiadanej przez dealera. 
Pracownicy serwisu Valtry podlegają regularnym szkoleniom organizowanym przez Valtrę. Organizowane są także szkolenia dla managerów, mające na celu zapoznanie ich z nowościami produktowymi, które z kolei są przekazywane serwisantom u dealerów w poszczególnych krajach. Szkolenia serwisowe łączą teorię z praktycznym szkoleniem w warsztacie. Wydział szkolenia serwisowego w Suolahti w Finlandii również przygotowuje materiały dydaktyczne do stosowania przez importerów. Valtra ma w Europie tysiące serwisantów, którzy są szkoleni w zakresie nowych produktów i funkcji jeszcze zanim zostaną one wprowadzone na rynek.

Sześć powodów dla których warto serwisować ciągnik u autoryzowanego dealera

1) Ekspertyza – Autoryzowani serwisanci najlepiej wiedzą jak serwisować ciągniki rolnicze Valtra. Posiadają również wszystkie specjalistyczne narzędzia i sprzęt, potrzebny na przykład do aktualizacji systemów elektronicznych. Ekspertyza ta ma przełożenie na szybkość i jakość ich pracy. 

2) Oryginalne części zamienne do ciągników – Autoryzowani serwisanci używają wyłącznie oryginalnych części do ciągników Valtra, zaprojektowanych z myślą o ciągnikach tej firmy. Części zamienne Valtra są objęte roczną gwarancją.

3) Wyższa niezawodność – Dzięki obsłudze okresowej ciągnik zawsze będzie działał gdy będzie najbardziej potrzebny. Warto wspomnieć, że na przykład, awaria silnika w szczycie sezonu może kosztować nas wiele z powodu utraconej produkcji. Jeśli jest to możliwe, należy wykonywać serwisowanie w czasie sezonu zimowego, kiedy zazwyczaj jest więcej wolnego czasu.

4) Wyższa wartość odsprzedaży – Kompletna historia serwisowania u autoryzowanych dealerów może zwiększyć wartość odsprzedaży ciągnika nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

5) Podzespoły regenerowane – Możliwa wymiana np. silnika na zregenerowany, prosto z fabryki. Zregenerowane części są równie dobre jak nowe, lecz tańsze o 20–40 %.

6) Najnowsze aktualizacje – Otrzymywanie najnowszych aktualizacji oprogramowania oraz uczestnictwo w kampaniach podwyższających jakość, jeszcze bardziej poprawią osiągi Twojego ciągnika.


« Powrót na stronę główną