Sklep internetowy Valtra! NOWA KOLEKCJA 2012/2013 już dostępna!

18.04.2012
Nowy sklep online firmy Valtra umożliwia złożenie zamówienia na markowe produkty Valtra w dowolnym miejscu i czasie.
W sklepie Valtra Shop możesz znaleźć cały asortyment markowej odzieży Valtra, zabawki i gadżety – wszystko w jednym miejscu.

Sklep internetowy oferuje wszystko, od koszulek i skarpetek po pedału i dziecięce traktorki na pedały. Możesz tu zamówić doskonałe produkty nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny i przyjaciół. W sklepie Valtra Shop znajdziesz również popularne i wielokrotnie nagradzane kombinezony robocze Valtra.

Sklep internetowy jest szybkim i prostym sposobem na znalezienie nowych produktów i przejrzenie bieżących ofert. Przeglądaj asortyment i kupuj pod adresem www.valtrashop.com. Możesz się również zarejestrować i otrzymywać biuletyn, jak również pobrać kompletny katalog produktów, aby zobaczyć więcej odzieży i akcesoriów z kolekcji Valtra.

Sklep internetowy jest dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Twoje zamówienie zostanie przetworzone i zrealizowane w ciągu 48 godzin od jego złożenia. Koszty przesyłki to tylko 6,00–12,90 € w zależności od kraju dostawy. Możemy dostarczać towary do wszystkich krajów w Europie. Więcej informacji znajdziesz na stronie z warunkami dostawy.

Jeśli masz więcej pytań, napisz na adres: valtrashop@agcocorp.com

Kupuj online w sklepie Valtra!


« Powrót na stronę główną