Stwórz swój własny ciągnik – pomóż Afryce Artykuły prasowe

13.11.2011

Goście odwiedzający stoisko firmy Valtra na targach Agritechnica będą mieli okazję wykazać się swoją pomysłowością, pomagając tym samym Afryce. Główną atrakcją stoiska będzie nowy ciągnik N113 HiTech, który odwiedzający będą mogli dostosować do własnych gustów za pomocą podpisu, odcisków palców i malowania.

Valtra zajmuje się produkcją ciągników na podstawie indywidualnych zamówień klientów już od ponad 20 lat. Każdy klient ma szansę dostosować wybrany ciągnik do własnych potrzeb. Dzięki setkom różnorodnych akcesoriów i opcji można stworzyć ponad pół miliona niepowtarzalnych kombinacji. Dostosowanie ciągnika do indywidualnych potrzeb gwarantuje, że będzie on posiadał wyposażenie i parametry idealne dla danego zastosowania, eliminując tym samym niepotrzebne koszty elementów zbędnego wyposażenia. Szeroka gama kolorów to najbardziej rzucający się w oczy przykład zindywidualizowania ciągników Valtra. Sposób, w jaki fabryka umożliwia klientowi wybranie własnego ciągnika zamiast kupowania gotowego egzemplarza z magazynu, jest najbardziej korzystny zarówno dla klienta, jak i dla producenta ciągnika.

Zaoferowanie gościom odwiedzającym targi Agritechnica możliwości podpisania i oznaczenia ciągników własnymi odciskami palców to nie tylko sposób na stworzenie unikalnego ciągnika, ale również szansa na rozwój rolnictwa w Afryce. Po targach Agritechnica ciągnik zostanie wystawiony na aukcję, a zyski zostaną przekazane na szkołę rolniczą Weiveld Agriculture School w RPA. Szkoła ta oferuje studia w zakresie rolnictwa, technologii, zarządzania hotelem i restauracją oraz przetwarzania danych dla około 600 studentów. Valtra przeznaczy na użytek szkoły ciągnik A93 HiTech wraz z narzędziami i materiałami wymaganymi do prowadzenia szkoleń technicznych. W ten sposób Valtra chce wesprzeć rozwój profesjonalnej wiedzy o maszynach rolniczych i przyczynić się do rozwoju szkoleń na ich temat. We współpracy z lokalnym importerem firma Valtra zobowiązała się również zatrudnić i wspierać mechaników pracujących na miejscowych farmach i w placówkach dealerskich oraz zapewnić ciągłość edukacji rolniczej dla lokalnej społeczności. 


« Powrót na stronę główną