Valtra T202 Direct zdobywcą Złotego Medalu Polagra 2010 Premiery!!!!

16.02.2010
Valtra T202 Direct zdobywcą Złotego Medalu Polagra 2010 Premiery!!!!
W niedzielę, 14 lutego, zakończyły się trwające cztery dni Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery oraz Salon Kontraktacji Ogrodniczych Pro-Horti. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że ciągnik Valtra T202 Direct otrzymał na nich Złoty Medal MTP a stoisko AGCO Sp. z o.o. zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Acanthus Aureus.
To największa polska impreza skupiająca producentów, sadowników, warzywników, specjalistów i praktyków branży rolniczej oraz ogrodniczej całej Europy. W tym roku do Poznania zawitało ponad 300 wystawców i firm reprezentowanych nie tylko z Polski, ale również Austrii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch. W targach uczestniczyły również firmy z poza Europy, reprezentujące takie kraje jak: Indie oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zaprezentowano ponad 200 rynkowych nowości - zarówno jeśli chodzi o maszyny i urządzenia, jak i najnowsze rozwiązania techniczne oraz technologiczne branży.

Targi Polagra-Premiery rokrocznie przyciągają tysiące fascynatów nowych technologii oraz rolników chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rozwoju produkcji i przetwórstwa. To doskonałe miejsce na dyskusję i wymianę doświadczeń, ale również niezwykle cenne źródło wiedzy na temat najnowszych trendów w sektorze. W tym roku do stolicy Wielkopolski zjechało ponad 40 tysięcy profesjonalnych zwiedzających.Szeroka oferta targów obejmowała wszystkie sektory rolnictwa. Od ciągników i kombajnów, przez wielozadaniowe siewniki i przyczepy, aż po chemię i nawozy. Zróżnicowanej ekspozycji targów Polagra-Premiery oraz Pro-Horti towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe m.in. Forum Producentów Rzepaku, Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy, seminaria na temat środków ochrony roślin czy nowości w agrotechnice sadowniczej.

Złoty Medal MTP przyznawany jest najlepszym produktom eksponowanym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ma uznaną tradycję i renomę, a w powojennej historii Targów Poznańskich przyznawany jest od 1979 roku i cieszy się dużym uznaniem wystawców krajowych i zagranicznych.

Statuetką Acanthus Aureus nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.*

* Żródło: strona internetowa targów Polagra Premiery: www-polagra-premiery.pl

Valtra T202 Direct zdobywcą Złotego Medalu Polagra 2010 Premiery!!!!


« Powrót na stronę główną