Valtra odświeża markę: Nowa Valtra jest śmiała, nowoczesna i stoi ramię w ramię z klientem Artykuły prasowe

12.11.2014
Valtra odświeża markę: Nowa Valtra jest śmiała, nowoczesna i stoi ramię w ramię z klientem
Wraz z wprowadzeniem nowej serii T, Valtra odsłania nową tożsamość swojej marki i publikuje nowe hasło dla klientów: „Your Working Machine”. Zmiany te mają zasięg globalny i dotyczą fabryki, działu operacyjnego a także produktów Valtra w Brazylii.
W Valtrze bardzo ważne jest znajdowanie coraz lepszych odpowiedzi na potrzeby klientów. Najważniejszy element to zapewnienie klientom łatwości obsługi i niezawodnych produktów, jak najlepiej dopasowanych do ich wymagań. „Your - Twoja” opisuje podejście firmy Valtra do pracy ramię w ramię z klientem i precyzyjnego dopasowania każdego ciągnika do indywidualnych potrzeb. „Working - Robocza” oznacza wykorzystanie ciągnika do pracy w każdych warunkach oraz doświadczenie firmy Valtra i wsparcie udzielane klientowi nawet w każdej sytuacji i w każdych warunkach, od upalnej Brazylii po mroźną północ. „Machine - Maszyna” to znaczenie samego ciągnika oraz jego niezawodność, moc i wszechstronność.

Wraz z modernizacja produkcji, unowocześnieniem ciągników Valtry i sposobu ich działania, zmieniła się także identyfikacja wizualna. Nowe elementy wizualizacji są nowoczesne i jednakowe na całym świecie. Będą bardzo widoczne we wszystkich kanałach komunikacji z klientem. Tradycyjne barwy zostały zachowane, ale zyskały teraz świeże, dynamiczne i śmiałe nowe odcienie.

Czwarta generacja ciągników serii T to pierwsza odsłona nowej, odświeżonej marki Valtra w zakresie produktów. Dzięki połączeniu skandynawskiej tradycji projektowania z założeniami nowej marki powstał produkt, który jeszcze bardziej wzmocni konkurencyjność Valtry i jednocześnie wyznaczy drogę rozwoju innych produktów.

Podsumowując, nowa Valtra jest teraz bardziej śmiała, bardziej nowoczesna i jeszcze bliższa dla klienta. To nowe podejście znajduje odzwierciedlenie we wszystkich obszarach aktywności Valtry, począwszy od projektowania i wytwarzania produktów, a skończywszy na obsłudze w lokalnych punktach sprzedaży. Dynamiczna i nowoczesna Valtra odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów dzięki indywidualnym, innowacyjnym i niezawodnym rozwiązaniom.


« Powrót na stronę główną