Valtra wspiera sport!

30.03.2010
Valtra wspiera sport!
Firma AGCO Sp. z o.o. nawiązała w tym roku współpracę z Towarzystwem Żużlowym START GNIEZNO. Gniezno, oddalone od siedziby firmy w Paczkowie o niecałe 40 km to doskonałe miejsce na wspieranie lokalnego sportu, a tym samym zaprezentowanie licznym użytkownikom i miłośnikom Valtra w rejonie, ciągnika Valtra w niecodziennym zastosowaniu.
W sezonie żużlowym od kwietnia do początków października 2010 ciągnik Valtra N141 HiTech będzie wyrównywał tor między kolejnymi przejazdami zawodników na rozgrywkach ligowych. Najbardziej z nawiązanej współpracy zadowolony jest operator sprzętu! Do tej pory musiał pracować na wysłużonym już Ursusie i dlatego cieszy się, że teraz będzie miał możliwość pracy nowoczesnym sprzętem.

Jako wiadomo "czarny sport" ma swoich licznych kibiców wśród rolników dlatego nasza firma ma nadzieję, że na rozgrywkach spotkamy użytkowników ciągników Valtra a być może dzięki obecności na stadionie również zachęcimy nowych do bliższego zapoznania się z naszymi maszynami. Pokazanie pracy ciągnika Valtra w nietypowych okolicznościach przyczyni się również do szerszego rozpropagowania marki Valtra w innych sektorach np. firmach budowlanych, czy sektorze komunalnym.

Widowiskowość i dynamika na torze oraz atmosfera zabawy na trybunach - tak najkrócej można scharakteryzować fenomen tego sportu. To między innymi te elementy sprawiają, że podczas zawodów Stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie zapełniają tysiące kibiców. Pierwsza Stolica Polski jest przykładem miasta, które wielu sympatykom sportu kojarzy się nierozerwalnie właśnie z żużlem. Wszyscy kibice zniecierpliwieni oczekują na inauguracyjną rundę spotkań rozgrywek żużlowych w Polsce, które rozpoczna się już 5 kwietnia.  

Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno jest sportową wizytówką Gniezna. AGCO Sp. z o.o. dołącza właśnie do grona jego przyjaciół. Mamy nadzieję, że współpraca będzie układała się pomyślnie i już za kilka miesięcy będą pierwsze jej efekty!

Najbliższe imprezy:

1 kwietnia 2010, g. 16:00
Trening punktowany
Gniezno - Zielona Góra

5 kwietnia 2010, g. 15:00
DM I Ligi (I kolejka)
Gniezno - Gdańsk

11 kwietnia 2010
DM I Ligi (II kolejka)
Daugavpils – Gniezno*

Do zobaczenia na stadionie! Dowiedz się więcej na stronie Towarzystwa Żużlowego Start Gniezno: www.start.gniezno.pl

* źródło: strona interentowa: www.start.gniezno.pl

Valtra wspiera sport!


« Powrót na stronę główną